Prekių katalogas

INFIRAY AFFO AP13 Termovizorius

 • INFIRAY AFFO AP13 Termovizorius

  895 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Kviečiame gyvai apžiūrėti mūsų fizinėje parduotuvėje Vilniuje, Ratnyčios g. 58! 

 • INFIRAY AFFO AP13 Termovizorius 

   

  • 675m aptikimo atstumas
  • 720×540 LCOS ekranas
  • 32 GB vidinė atmintis
  • Kompaktiškas dydis ir mažas svoris 

  nfiRay AFFO serijos termovizorius AP13 – 256×192 pikselių raiška, 12 mikronų šiluminis jutiklis, 13mm objektyvas ir <40mK šiluminis jautrumas atveria puikias matymo galimybes. Prietaisas gali būti naudojamas dieną ir naktį. Su AFFO AP13 pastebėkite objektus, net jei stebėjimo zonoje yra trukdžių, pvz., krūmų, aukštos žolės, rūko, ar dūmų. AFFO serijos termovizoriai pasižymi savo lengvu svoriu (340g) bei mažu dydžiu (161×60×57mm). Dėl prietaiso kompaktiškumo, AP13 lengva valdyti viena ranka. „Soft Touch” guminės dangos korpusas užtikrins, kad rankos nešals naudojantis prietaisu, esant šaltam orui. Aptikimo atstumas – 675m.

   PIP Funkcija
  „Picture-in-Picture“ (vaizdas vaizde) padidina vaizdo tikslumą. Ekrano viršuje atsiranda ekranėlis su 2x padidintu vaizdu. Tai padeda priartinti objektą, išlaikant didesnį matomumo lauką bendrame ekrane.

  Veikimo laikas
  9.5 valandų veikiantis akumuliatorius garantuoja, kad jums ilgai nereikės jaudintis dėl prietaiso įkrovimo. 

  5 spalvų paletė
  5 spalvų paletė leidžia pasirinkti akiai patogiausią variantą – „white hot”, „black hot”, „red hot”, „color” ir „hot target highlight“. Perjungimas tarp skirtingų spalvų palečių yra greitas ir paprastas.

  Didesnis saugumas

  Didesnė objektyvo apsauga – plastikinis objektyvo dangtelis su padidintu kietumu, didesnis atsparumas smūgiams. Patobulinta hidroizoliacija: apsauga vandens patekimui į sąsajas.