Prekių katalogas

Prekių grąžinimo sąlygos Airsoftas.lt


 • Nekokybiškos prekės grąžinamos ir keičiamos vadovaujantis 2001 m. birželio 29 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 “Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo” patvirtintomis taiskylėmis.
  Pirkėjas turi teisę atsisakyti pirkimo ir grąžinti kokybiškas prekes. šia teise pirkėjas gali pasinaudoti per 7 (septynias) darbo dienas nuo prekių pristatymo jam dienos, informuodamas pardavėją apie tai elektroniniu paštu. Atsisakant pirkimo, pirkėjui tenka prekių grąžinimo išlaidos.
  Norėdamas pakeisti ar grąžinti prekę, įsigytą elektroninėje parduotuvėje airsoftas.lt , pirkėjas pardavėjui turi pateikti raštišką prašymą, kuriame nurodoma grąžinimo priežastis ir pasirinktas kompensavimo būdas (pinigų grąžinimas arba keitimas į kitą analogišką prekę).
  Prekių grąžinimo sąlygos:
  - grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  - prekė turi būti nesugadinta;
  - prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir k.t.);
  - grąžinama prekė turi būti pilnos komplektacijos;
  - grąžinant prekę , būtina užpildyti prekių grąžinimo dokumentą ir pateikti jį kartu su grąžinama preke (dokumento formą pardavėjas atsiunčia e-paštu, gavęs pirkėjo prašymą grąžinti prekę);
  - prekes grąžina Pirkėjas, savo sąskaita ir transportu, išskyrus atvejus, kai prekė yra grąžinama dėl jos kokybės arba dėl pardavėjo kaltės gauta ne ta prekė;
  Prekės grąžinamos adresu:
  UAB “Airsoftas"
  Ratnyčios g. 58 , Vilnius LT08215 Lietuva
  Pardavėjui gavus grąžinamas prekes ir įvertinus jų kokybę, per 15 dienų nuo prekių gavimo grąžinama pinigų suma už prekės kainą ir prekės pristatymo išlaidas. Jeigu grąžinama tik dalis pirktų prekių, pristatymo išlaidos negrąžinamos.
  Dėl prekių grąžinimo, prašome kreiptis elektroniniu paštu: info@airsoftas.lt